Võitjate parimana viskas Marquinhos Vieira 21 punkti. Leandro Barbosa lisas 16 silma, Tiago Splitter säras 10 punkti, 7 lauapalli ja 6 korvisööduga. Serbia edukaim oli 14 punktiga Milos Teodosic, Miroslav Raduljica lisas 11 punkti.

Avaveerandi võitis Brasiilia 23:16 ning poolajale mindi 16-punktilisest eduseisust. Serbia viskas aga kolmanda veerandajaga 32 punkti ja läks nelja punktiga juhtima. Simonovici kolmese järel oli tablool Serbia edu 67:60, kuid Brasiilia vastas sellele 10:0 spurdiga.

Terve viimase veerandi jooksul suutis Serbia visata vaid 9 punkti Brasiilia 21 vastu.

Brasiilia (3-1) tõusis ajutiselt A-grupi etteotsa, Hispaania on teine (3-0), Serbia kolmas (2-2), Prantsusmaa neljas (2-1), Iraan viies (1-3) ja Egiptus viimane (0-4).