Kuna USA alistas teises mängus Ukraina 95:71, pääsesid ameeriklaste kõrval edasi Türgi, Dominikaani Vabariik ja Uus-Meremaa.

Soome ei saanud täna Uus-Meremaa vastu kuidagi oma mängu käima - avaveerand kaotati 12:18 ja avapoolaeg 32:44. Kolmanda veerandi lõpuminutitel olid soomlased korraks juba 18-punktilises kaotusseisus (39:57). Otsustav neljandik algas Uus-Meremaa eduseisus 57:45.

Viimasel veerandil vähendasid soomlased järk-järgult vahet ja jõudsid 1.43 enne lõppu Petteri Koponeni kaugviskest kolme punkti kaugusele (63:66). Minut enne lõpusireeni lahutas Sasu Salini vabavistete järel kahte meeskonda vaid üks punkt - 65:66. Mängu lõpusekunditel oli Koponenil kahel korral võimalus soomlased ette viia, kuid kumbki tema vise ei tabanud. Lõppnumbrid vormistas Mika Vukona, kes tabas neli sekundit enne sireeni kahest vabaviskest ühe.

Võitjate parimana viskas Isaac Fotu 18 punkti, soomlaste suurimaks korvikütiks tõusis Gerald Lee 17 silmaga. Koponen, kes tabas mängust vaid 4 viset 13-st, piirdus 13 punktiga.