Avaveerandi 20:30 kaotanud leedulased jäid poolajavileks juba 19-punktilisse (28:47) kaotusseisu. Leedulased viskasid avapoolajal kõik seitse kaugviset mööda ja tegid koguni 15 pallikaotust.

Kuigi kolmanda veerandiga vähendas Leedu vahet 13 punkti võrra (56:62-le), austraallased otsustaval mängupoolel edu enam käest ei andnud.

Teise võidu saanud Austraalia resultatiivseim oli 18 punkti visanud Joe Ingles, 22 pallikaotusega patustanud Leedu meeskonna parimana tõi Reinaldas Seibutis 21 silma.

Päeva esimeses D-alagrupi mängus avas võiduarve Mehhiko, alistades Angola 79:55. Sloveenia oli Lõuna-Koreast parem 89:72.

D-grupi tabeliseis: Sloveenia 3-0, Leedu, Austraalia 2-1, Angola, Mehhiko 1-2, Korea 0-2.

USA sai täna C-alagrupis kolmanda võidu, alistades Uus-Meremaa 98:71. Anthony Davis viskas võitjate kasuks 21 punkti.