Leedu võitis esimese veerandi kindlalt 23:9, poolajaks vähendas Uus-Meremaa vahe kümnele punktile 26:36, kolmanda veerandaja lõpuks kaheksale 50:58.

Kolmanda veerandi viimasest minutist alates 12:0 spurdi teinud Uus-Meremaa läks esimest korda juhtima 59:58, kui mänguaega oli veel järel 7.12. Viiginumbrid 65:65 olid tablool veel ka 2.42 enne lõppu, kuid pooleteist minutiga tegi omakorda Leedu 8:0 spurdi.

Viimane lootusekiir tärkas Uus-Meremaale 17 sekundit enne lõppu, mil seis oli 71:74, kuid lähemale leedukatele enam ei pääsetud.

Jonas Valanciunas viskas Leedu parimana 22 punkti ja korjas 13 lauapalli. 11 punkti lisas Martynas Pocius, 10 silma Darius Lavrinovic. Üleplatsimees oli 26 punktiga Corey Webster, 11 punkti viskas Uus-Meremaa eest Isaac Fotu.

Veerandfinaalis kohtub Leedu kell 21 algava Türgi - Austraalia mängu võitjaga.