Kuus minutit enne kohtumise lõppu oli koduväljaku eelist omanud Real taga 67:76. Siis aga suudeti nelja ja poole minutiga teha 19:6 spurt ning omakorda ette minna 88:82. Kolmestega hiilgas K.C. Rivers. Ent Joventut ei murdunud ja suutis välja võidelda 88:88 viigi.

Kui pall uuesti mängu pandi jäi normaalaja lõpuni vähem kui 10 sekundit. Realile sellest piisas. Katte-kattest mängus toimetati pall korvi alla Reyes´ile ja 90:88 oli tõsiasi. Joventuti tagamees Demond Mallet pääses ka veel viskele, aga skoor ei muutunud.

Mängu kangelaseks kerkinud 34-aastane Reyes tõi võitjatele 11 punkti ja sai kätte 6 lauapalli.

Hispaania liigas on kolme vooru järel neli kaotuseta meeskonda. Lisaks Realile jätkavad täiseduga Barcelona, Bilbao Basket ja Malaga Unicaja.