Lätlased, kes vahegruppi kaks kaotust kaasa võtsid, alustasid kohtumist väga hästi, võites avaveerandi 24:11. Poolajaks kasvas edu juba 20-punktiliseks ja täielikult murti NBA kogemustepagasiga peatreeneri Mike Fratello juhendatavad kolmandal veerandil, kui eduseis juba 33 punktile kasvas.

Ukraina tabas väljakult vaid 29,5-protsendiliselt ehk 61 viskest läbisid korvirõnga 18. 59-protsendilise visketabavusega Läti parim oli kõik neli kaugviset tabanud Kristaps Janicenoks. Rihards Kuksiks lisaks 13 punkti.

Armands Škele sai mänguaega veidi üle 16 minuti ning tõi 6 punkti, 3 lauapalli ja 2 söötu.

Lätil on nüüd vahegrupis seega 1 võit ja 2 kaotust. Sama seis on ka Ukrainal. Täna astuvad võistlustulle veel Belgia ja Serbia ning Prantsusmaa ja Leedu.