Kreeka võitis Makedoonia vastu avaveerandi 18:16, kuid kaotas poolaja 29:30. Neljandale veerandile läks Kreeka vastu kolmepunktilises kaotusseisus. Viimasel veerandil lagunes aga kreeklaste mäng täielikult, Makedoonia võitis selle 10 punktiga.

Makedoonlaste poolelt oli pidurdamatus hoos Bo McCalebb, kelle arvele kogunes 27 punkti. Pero Antic lisas 12 punkti ja 8 lauapalli. Kreeklaste parim oli Antonios Fotsis 16 punktiga, Ioannis Bouroussise arvele jäi 10 punkti ja 10 lauapalli.

Gruusia tekitas Sloveeniale kõva peavalu ning võitis esimese veerandaja 10 punktiga. Poolajaks oli seis viigis ning tasavägine mäng jäktus kuni viimase perioodi esimeste minutiteni. Siis sai Sloveenia vahe sisse ning kasvatas edu viimase veerandiga kahekohaliseks.

Sloveenia poolelt tegid skoori Jaka Lakovic ning Saso Ozbolt vastavalt 22 ja 21 punktiga. Gruusia parim oli Zaza Pachulia 22 punktiga, Viktor Sanikidze arvele jäi 10 punkti ja 6 lauapalli.