Kalev otsustas mängu saatuse viimase veerandi algusega, mil vahe kasvatati juba 13-punktiliseks.

Avaveerandi oli Kalev võitnud 20:16, kuid poolajavileks jäädi kaotusseisu 34:40. Kolmas periood kuulus aga kalevlastele 11 punktiga ning otsustavale veerandile mindi külaliste juhtimisel 60:55. Kohe viimase neljandiku esimeste minutitega kärises vahe 13-punktiliseks(70:57) ja Rytas enam mängu päästa ei suutnudki.

Neljanda kontrollmängu järjest võitnud Kalevi resultatiivseim oli Ivan Almeida 23 punkti (kolmesed 5/10) ja kuue lauapalliga. Chavaughn Lewis panustas võitu 20 silma (kahesed 8/11), Kristjan Kangur ja Reggie Lynch mõlemad 9 punkti.

Rytasel, kelle kaks mängumeest abistavad hetkel Leedu koondist, oli resultatiivseim DJ Seeley 20 punktiga.