Leedu korvpallimeeskond võitis Belgiat kindlalt 86:67 (18:12, 26:9, 25:14, 17:32).

Enne viimast veerandit juhtis Leedu juba 69:35, kuid seejärel lasti belglastel vahet 15 punkti võrra vähendada. Donatas Motiejunas oli leedulaste resultatiivseim 13 punktiga.

Ukraina koondis säilitas täna edasipääsulootused, kui võitis üllatuslikult Serbiat 82:75. Võitjate resultatiivseim oli Maksim Kornijenko 21 punkti ja 8 lauapalliga, Serbia poolel kogus Nemanja Bjelica 22 punkti ja 10 lauapalli.

Hilisõhtuses mängus alistas Prantsusmaa Läti tulemusega 102:91. Lätlased kaotasid avaveerandi 15:31 ja olid poolajavileks taga 35:52, ent neljanda veerandi teise minuti lõpuks jõudis Läti vaid kaheksa punkti kaugusele. Prantslased end siiski üllatada ei lasknud ning hoidsid turvalist eduseisu lõpuni. Prantsusmaa poolel tõid Alexis Ajinca ja Tony Parker vastavalt 25 ja 23 punkti. Läti ridades kogunes Dairis Bertansi arvele 28 silma. Armands Škele tõi 8 punkti.

E-vahegrupi tabeliseis (viimase vooru eel): Serbia, Leedu ja Prantsusmaa 3-1, Ukraina 2-2, Läti 1-3, Belgia 0-4.

Viimases voorus mängivad Läti - Belgia, Ukraina - Leedu ja Serbia - Prantsusmaa. Kolm esimest on kindlustanud pääsu veerandfinaali. Läti peab edasi pääsemiseks alistama Belgia ning lootma, et Ukraina kaotab Leedule.