Kangur tegi hea mängu ning viskas 22 minutiga 8 punkti (kahesed 1/4, kolmesed 2/4), võttis 7 lauapalli ja tegi ühe vaheltlõike. Mõlemad kaugvisked tabas eestlane seejuures otsustaval veerandajal.

Varese resultatiivseim oli ameeriklane Eric Maynor 21 punktiga, kaksikduubli teinud nigeerlane Oderah Anosike viskas 10 punkti ja võttis 10 lauda.

Varesel on nüüd C-alagrupis Rosa Radomiga võrdselt 3 võitu ja 9 kaotust, millega jagatakse 7.-8. kohta.

Kehvasti käis täna Tanel Kurbase koduklubi Södertalje Kingsi käsi, kes jäi FIBA Europe Cupi vahegrupiturniiril türklaste Gaziantepile kodus alla koguni 51:93. Kurbas ei saanud mängust korvi ühtegi viset (0/4), tõi kaks punkti vabavisetest, võttis kaks lauapalli ja andis ühe korvisöödu. Lisaks tegi eestlane 14 mänguminuti jooksul neli viga ja ühe pallikaotuse.

Gaziantepil on nelja vooru järel kolm võitu, Kingsil on kirjas üks võit.