Serbia kaotas veerandfinaalis Hispaaniale ning jäi viienda koha mängus alla Sloveeniale, kuid suutis otsustavaks seitsmenda koha mänguks, kus viimane MM-pilet jagati, siiski kokku võtta.

Serbia haaras kontrolli kohe esimesel veerandil, võites selle 27:11. Poolajaks oli nende edu 14 punkti, viimasele veerandile mindi 11-punktilises eduseisus.

Serblaste parim oli 17 punktiga Nenad Krstic, 12 punkti ja 10 lauapalli lisas Nemanja Bjelica. 12 punkti said kirja ka Stefan Markovic ning Nemanja Nedovic. Itaallaste parim oli Luigi Datome, kes tõi 19 punkti. Alessandro Gentile lisas 14, Andrea Cinciarini 11.

Marco Bellinelli jätkas kohutavat visketabavust, saades kohtumises kaheksa punkti 13 viskega. Mehe kahe viimase kohtumise tabamus oli 32/5!