Mängu saatus otsustati sisuliselt juba avapoolajaga. Eesti pääses küll kohtumise alguses 5:2 juhtima, kuid tšehhid vastasid koheselt 11:2 vahespurdiga ja võitsid avaveerandi 18:9. Teisel neljandikul kärises vahe kiiresti suureks ning poolajavile kõlades oli Eesti kaotusseis juba 24:43.

Mängupilt ei muutunud ka kolmandal veerandil, mille lõpuks oli vahe kasvanud juba 29-le punktile (35:64). Lõpuveerandit võtsid tšehhid juba märksa kergemalt ning lõppskooriks kujunes 57:80.

Eesti resultatiivseim oli Siim-Sander Vene 18 punkti ja 13 lauapalliga, Rain Veideman lisas 10 ja Kristjan Kangur 8 punkti. Tšehhidele tõi Jan Vesely 16 punkti ja 8 lauapalli.

Kui Tšehhi tabas kahepunktiviskeid 50%-liselt, siis meie 40,9%-ga. 15 pallikaotust teinud eestlased said 20-st kaugviskest korvi vaid 4 (20% Tšehhi 38,9% vastu). Lauavõitluse kaotas Eesti 39:41.

Täna mängivad meie alagrupikaaslastest veel Belgia - Läti (18.30) ja Leedu - Ukraina (21.30).

Põnevamatest mängudest on täna kavas veel Hispaania - Serbia (18.00), Makedoonia - Kreeka (18.00), Prantsusmaa - Soome (21.00), Itaalia - Türgi (21.00) ja Horvaatia - Sloveenia (21.00).

Nii täna kui homme, mil Eesti mängib kell 15.30 Belgiaga, on Delfi TV mängueelne korvpallistuudio otse-eetris kell 12, mängujärgne otseülekanne algab kell 18.30. Tänahommikuses stuudios on Ivar Jurtšenko külaliseks Heino Enden, õhtul aga Aivar Kuusmaa ja Gert Kullamäe.