Venelased võitsid poolaja 48:38. Eestil nappis rünnakul häid loogilisi lahendusi, mõlemad tabasid see-eest hästi kaugelt, vastased lausa 11st 8. Kaitses oli arusaamatusi, kuid kõige enam kahju tegid asjatud pallikaotused. Eesti söödud jäid sageli pehmeks või võeti pall lihtsalt käest ära.

Mängupildis tuli aeg-ajalt ette ka häid hetki. Eesti ei jäänud täna alla lauas, kuigi tsoonist seest hakkasime ise punkte põhimõtteliselt saama alles teisel poolajal. Vähe saime meeskondlikke punkte, paljuski tuli teravus just Rain Veidemani läbimurretest. Õnneks polnud vise päriselt kangisaali jäänud... Päris lõpuni muuseas üleplatsimees Veideman mängida ei saanudki, sest 3-4 minutit enne mängu lõppu läks tal katki kossukets...

1.22 enne lõppu tõi Gregor Arbet Eesti kaheksa punkti kaugusele, ent lõpuks vormus 13 punktine allajäämine. Tugevam võitis, aga mõeldes asjaolulue, et kaasa ei teinud täna (kõhuhäda tõttu) Siim-Sander Vene, ning kodus on vormi kogumas Kristjan Kangur ja Tanel Sokk, siis kokkuvõtvalt võib visiidiga suure naaberriigi pealinna igati rahule jääda.

Noppeid protokollist. Laua võitis Venemaa 31-30, korvisöödud 20-19, pallikaotusi Venemaal 11, meil 23. Kahepunktivisked Eesti kasuks 52 vs 47 %, kolmesed Venemaale 46 vs 41 % (meil 29/12), vabavisked Eestile 86 vs 81 % (meil 14/12).

Rain Veideman tõi 18+5+2 (visked 9/6), Gert Dorbek 13 p (6/5), Joosep Toome 12+3 lp (7/5), Janar Talts 9+3 lp (10/3), Sten Sokk 8+5 rs (4/2), Reinar Hallik 7+2+3 (5/2), Gregor Arbet 5+2+3 (6/1), Tanel Kurbas 2+2+2 (2/1), Martin Dorbek 2+3+2 (2/1), Kristjan Kitsing 2+2 lp (2/1), Erik Keedus 0+5+2 (4/0).

Venemaa poolel: Vitali Fridzon 17 p, Pavel Antipov 14, Nikita Kurbanov 12, Sergei Monja 11+3 rs, Anton Ponkrašov 6+4 rs.