Tänases esimeses kohtumises alistas valitsev meister Kalev/Cramo koduväljakul Tallinna Kalevi 86:65. Otsustavaks sai kolmas veerand, mille Cramo võitis 28:10, kasvatades edunumbrid 66:43-le.

Ty Abbott oli võitjate resultatiivseim 16 punktiga, Gary Wilkinson lisas 12 ja Tanel Sokk 11 silma. Emmanuel Okoye tõi Kalevile 14 punkti ja 15 lauapalli.

Eelseisvad otseülekanded sel nädalal

Kolmapäeval astuvad Tallinnas vastamisi põhiturniiri neljas ja viies meeskond TTÜ ning TYCO Rapla. Tõenäoliselt ühe põnevaima veerandfinaali avakohtumine algab TTÜ Spordihoones kell 18.30.

Reedel liigume kaamerapildiga Lõuna-Eestisse, kus Valga&MaksMoorits võõrustab TÜ/Rocki seeria teises kohtumises. Mäng algab Valga Spordihoones kell 19.00.

Laupäeval on kavas KK Pärnu ja BC Rakvere Tarvas teine kohtumine ja see toimub suvepealinnas. Mängu algusaeg Pärnu Spordihallis kell 18.00.

Pühapäeval naaseme Rapla ja TTÜ duelli juurde ning toome Teieni mängu Sadolin Spordihoonest Raplas, algusega kell 16.00.

Kohtumisi kommenteerivad koos külaliskommentaatoritega Ivar Jurtšenko ning Jüri Butšakov.