Tänavu olid meeskonnad kohtunud kolmel korral ning võidu oli noppinud alati TTÜ. Vähemalt avapoolaja järgi olid ka seekord just nemad liikumas võidu suunas, võites avaveerandi 16:14 ning poolaja 36:29. Kui kolmanda veerandi järel juhtis TTÜ veel 53:48, siis viimasel neljandikul laguneti täielikult ja saadi kokkuvõttes üheksapunktiline kaotus.

Mängu pöördemomendiks kujunes kolmas veerand, kui TTÜ mängumees Toomas Raadik teise ebasportliku vea tõttu väljakult eemaldati. TTÜ oli sel hetkel veel 8-punktilises eduseisus.

Pärnakate resultatiivseim oli Sandis Silavs 24 punktiga, Silver Leppik lisas 17 ja Janis Vahter 13 punkti. Kaotajatele tõid Kiur Akenpärg ja Jaan Puidet 14 silma.

KK Pärnu hoiab 13 võidu ja 16 kaotusega kuuendat kohta, TTÜ on 9 võidu 19 kaotusega seitsmes. Et Valgal on viiendana vaid üks võit rohkem kui Pärnul, tegi tänane tulemus tabeliseisu veelgi põnevamaks.