Rock võitis korvidevaese avaveerandi 12:9, juhtis poolajavileks 34:25 ja kasvatas kolmanda veerandi lõpuks edunumbrid juba 56:37-le.

Vigastatud Brian Harperita mänginud Rocki resultatiivseim oli Evaldas Žabas 19 punktiga, Karolis Petrukonis lisas 14 silma ja 11 lauapalli. Rapla poolel viskas Devin Brooks 17 punkti, kehva viskekindlust näidanud Domagoj Bubalo kogus 15 silma (kahesed 4/13), kõik kuus pealeviset mööda visanud William Artino jäi kuivale (Mängu statistika).

Rock sai täna magusa revanši, sest viimase omavahelise mängu 14. novembril oli võitnud Rapla 74:63. Toona tegid Aivar Kuusmaa hoolealustest mängu ära Martin Paasoja ja Artino, kes viskasid vastavalt 23 ja 19 punkti.

Meistriliigat juhib jätkuvalt kaotuseta püsiv BC Kalev/Cramo (9-0), Rock on nüüd teine 14 võidu ja 3 kaotusega ning Rapla (8-3) kolmas (Tabeliseis).