VIDEO JA FOTOD: Tartu Ülikool alustas pronksiseeriat ülekaaluka võiduga

(43)
Heiko Rannula intervjuu

Alexela korvpalli meistriliigas tehti algust pronksiseeriaga, kus vastamisi põhiturniiri teine ja neljas meeskond Tartu Ülikool ning Pärnu Sadam. Avamängu võitis tulemusega 72:54 Tartu, seeria kestab kolme võiduni.

Esimene poolaeg lõppes tartlaste eduseisul 40:31. Vahe tuli sisse avaveerandil, kus Tartu oli parem 24:15. Ka teise poolaja algus oli kodumeeskonna kontrolli all ning võitjas kordagi kahtlust ei tekkinud.

Janari Jõesaar viskas võitjate kasuks 19 punkti ja võttis 8 lauapalli. Pärnu edukaim oli 14 punktiga Edvinas Šeškus.

Pronksiseeria teine kohtumine peetakse laupäeval Pärnus.

Eelinfo:

Pärnu jäi poolfinaalis mängudega 0:3 alla BC Kalev/Cramole. Üle 13 aasta esimest korda finaalist välja jäänud Tartul tuli tunnistada Rapla 3:1 paremust.

Pärnu tänavu põhiturniiril Tartule vastu ei saanud. Ülikoolilinna meeskond võttis kolmes kohtumises 81:68, 88:69 ja 67:62 võidu.