Tartlasid lasid Tarval avaveerandil visata vaid viis punkti, pääsedes esimeseks lühikeseks pausiks 13 silmaga juhtima. Poolajavileks suutis kodumeeskond vahet punkti võrra vähendada, kuid kolmandal veerandil oli Rock taas kindlalt parem (25:10) ning kasvatas edunumbrid juba 63:36-le. Sellega oli pinge mängust lõplikult kadunud.

Janar Talts viskas võitjate parimana 23 punkti, Karolis Petrukonis lisas 13 ja Joosep Toome 11 silma. Tarva resultatiivseim oli teisipäeval pisitütre isaks saanud Reinar Hallik 22 punktiga, visketabavusega hädas olnud Brandis Raley-Ross piirdus 11 silmaga.

Põhiturniiri võidu kindlustanud Rockil on selgunud juba ka veerandfinaali vastane, kelleks on TLÜ/Kalev, kes alistus täna Kalev/Cramole 63:105.