Kalevi parim oli taaskord Vlad Moldoveanu 19 punkti ja 11 lauapalliga. Gregor Arbet panustas võitu 18, Curtis Millage 16 punkti ja 7 lauapalli. Tartlaste resultatiivseim oli Timo Eichfuss 17 punkti ja 5 lauapalliga. 15 punkti ja 5 lauda sai kirja Vincent Simpson, 11 punkti Janar Talts.

Rumeenlane Moldoveanu tunnistati ka finaalseeria väärtuslikuimaks mängijaks (MVP).

Tänase mängu käik:

Kalev võitis esimese veerandaja 25:15, olles kõige enam nautinud 12-punktilist eduseisu. Rock juhtis vaid alguses 4:3.

Teist veerandit alustasid tartlased 9:3 vahespurdiga ning just siis, kui tundus, et Rock hakkab mängu tagasi tulema, tabas Gregor Arbet kolmese ja Curtis Millage keskpositsiooniviske - tablool oli taas Kalevi 9-punktiline eduseis 33:24 ja Rock võttis aja maha. Poolajale mindi kodumeeskonna 43:36 juhtimisel.

Kolmanda veerandajaga ei õnnestunud Rockil vahet vähendada. Viimast kümmet minutit alustati Kalevi eduseisul 62:54.

Viimase veerandi keskel langes Kalev/Cramol esimest korda selles finaalseerias vigadega välja Frank Elegar, Rock jäi õige pea samal moel ilma Timo Eichfussist. Rock pääses oma tipphetkel viie punkti kaugusele, kuid leidis end paari minutiga taas 13-punktilisest kaotusseisust.