Avapoolaja 42:37 võitnud Tarvas kasvatas kolmanda veerandi lõpuks vahe juba 17-punktiliseks (58:41), ent sellega ei olnud mäng kaugeltki veel tehtud. Kui veel viis minutit enne lõpusireeni juhtis Tarvas väga turvaliselt 72:53, siis järgneva nelja minutiga tegi Rapla koguni 19:3 (!) vahespurdi ja jõudis lõpuminutiks vaid kolme punkti kaugusele (72:75). Lõppu mängis Rakvere siiski kindlamalt ning nende võidu vormistasid Brandon Goode ja Raley-Ross vabaviskejoonel.

Tarva resultatiivsemad olid Reinis Strupovics 28 ja Raley-Ross 20 punktiga. Raley-Ross võttis ka 7 lauapalli, kuid patustas ühtlasi seitsme pallikaotusega. Rapla poolel tõusis suurimaks punktitoojaks Thomas Van Der Mars 24 silma ja 12 lauapalliga (Statistika).

Turniiritabelis asub AVIS Rapla kolmandal kohal 12 võidu ja 10 kaotusega, Tarvas on viies 9 võidu ja 11 kaotusega.