Tarvas tegi suurepärase avaveerandi, võites selle Brandis Raley-Rossi 12 punkti abil 25:20. Poolajavileks kasvas Tarva eduseis 47:41-le ning Raley-Rossi arvel oli juba 20 punkti, 7 lauapalli ja 4 resultatiivset söötu.

Kolmanda veerandi võitis Kalev, pääsedes viimase neljandiku eel juhtima 65:62. Neljanda veerandi esimese kuue minutiga kasvatas Kalev eduseisu juba 11-punktiliseks (82:71). Tarvas jõudis veel korraks viie punkti (84:79) kaugusele, kuid rohkemaks jõudu ei jätkunud.

Kalevi parimad olid täna Rain Veideman 22, Rolands Freimanis 16 ja Erik Keedus 15 punktiga. Lõpuveerandi keskel vigadega välja langenud Raley-Ross kogus 24 punkti, 10 lauapalli ja 6 resultatiivset söötu, ent tegi ka 9 pallikaotust. David Haughton toetas Tarvast 12 punkti ja 18 lauapalliga.

Kalev on meistriliiga liider 16 võidu ja 2 kaotusega, Tarvas (7-8) on viiendal kohal (Tabeliseis).