Finaali avamängus 27 punkti visanud Vlad Moldoveanu oli ka täna heas hoos ning kogus Kalevi parimana 19 punkti. Gregor Arbet lisas 13 ja Frank Elegar 12 silma. Vilmantas Dilyseta mänginud Tartule tõid Tanel Kurbas 22 ning Valmo Kriisa ja Janar Talts 18 punkti. Kriisa tabas seejuurest 8-st kaugviskest kuus.

Kalev pääses avaveerandil korraks juba kümne punktiga ette (27:17), kuid Kriisa kaks kaugviset vähendasid esimese neljandiku lõpuks vahe 23:27-le. Teisel veerandajal kasvatasid kalevlased kiiresti edunumbrid suuremaks kui kümme punkti. Korraks oli edu ka 14 silma (44:30), poolajavileks juhtis Kalev 46:35. Samas suurusjärgus vahe jäi püsima ka kolmanda veerandi lõpuks, mil külalised olid ees 68:58.

Kuigi poolteist minutit enne mängu lõppu oli Rock veel 10-punktilises kaotusseisus (75:85), suutis kodumeeskond 9 sekundit enne sireeni jõuda vaid punkti kaugusele - 84:85. Siis realiseeris Moldoveanu külmavereliselt kaks vabaviset ning Rocki viimasel rünnakul eksis Simpson kaugviskel.

Nelja võiduni peetava finaalseeria kolmas mäng on järgmisel esmaspäeval Tallinnas.