Heino Lille hoolealused alustasid kodumängu bravuurikalt ning esimene veerand võideti pikalt Venemaa turneelt naasnud Kalevi vastu 25:19. Olukord ei muutunud ka teisel neljandikul (19:18 TTÜ-le) ning poolajale mindi TTÜ 44:37 eduseisus.

Poolajapausilt naases Kalev hästi ning kolmanda veerandi 21:14 võiduga (üldseis 58:58) paistis, et külalismeeskond on initsiatiivi lõplikult enda kasuks pööranud. Nii siiski ei läinud - TTÜ tuli lõpuminutitel kuuepunktilisest kaotusseisust välja ja viis mängu lisajaale (76:76).

Lisaaja viimasteks minutiteks üliõpilasmeeskonnal enam jõudu ei jagunud. Kalev lõpetas mängu 8:0 spurdiga ja kindlustas seeria teise võidu numbritega 98:80.

Kalevile tõid Rain Veideman 26, Keith Benson 23, Armands Škele 16 ja Gregor Arbet 10 punkti. TTÜ-l kogusid kahekohalise arvu punkte kolm meest: Kristjan Makke 26, Joonas Järveläinen 25 ja Kiur Akenpärg 15 punkti.

Kolme võiduni peetavat seeriat juhib Kalev nüüd 2:0. Järgmine kohtumine peetakse esmaspäeval kell 18.30 Kalevi spordihoones.