Tartu alustas bravuurikalt ja spurtis juba kolmandaks minutiks 9 punktiga ette (13:4). Avaveerandi eelviimasel minutil oli vahe korraks ka kümme punkti, kuid esimeseks puhkepausiks vähendas Tarvas kaotusnumbrid 21:27-le. Teise veerandi esimese poolega mängis kodumeeskond vahe tagasi ja asus kuuendaks minutiks juhtima 34:31. Veerandaja lõpp kuulus aga selgelt külalistele, kes võitsid eeskätt Janar Taltsi korvide abil avapoolaja 52:44. Taltsi arvel oli 14 minutiga 18 punkti (sh visked mängust 8/9), Tarvale oli Justin Baker toonud juba 19 silma.

Kolmandal neljandikul püsis vahe stabiiselt 6-10 punkti piires ning viimasele veerandile mindi Tartu juhtimisel 75:67. Neli viga teinud Taltsi arvel oli 22 punkti (kahepunktivisked 9/9!).

Viimasel neljandikul sai Tarva jaks otsa kolmandal minutil seisul 69:78. Tartu tegi siis 11:0 spurdi ja läks kindlalt oma teed. Külaliste resultatiivsemad olid viis kaugviset (8st) tabanud Gert Dorbek 24, Talts 22 ja Mandell Thomas 16 punktiga. Tarva suurim punktikütt oli 21 silma toonud Baker.

Järgmisel neljapäeval Tallinnas tiitlikaitsja BC Kalev/Cramoga kohtuv Tartu jätkab täisedu ehk 9 võiduga, Tarval on tabelis 3 võitu ja 6 kaotust (Tabeliseis).