Tartu võitis avaveerandi 21:17 ja sai poolajavileks eduseisu 51:46. Külalismeeskonna mängumees Edgars Lasenbergs saatis seejuures avapoolaja lõpusekundil palli korvi keskväljalt.

Teisel poolajal püsis tartlaste eduseis, kuid üle 14 punkti ei kasvanud see kordagi. Võitjate resultatiivseim oli neli kaugviset (6-st) tabanud Steven Cook 22 punktiga, Kristjan Kitsing lisas 19 silma. Üldse said Tartul mänguaega kõik 11 mängule üles antud meest. Valga/Valka parimana viskas Lasenbergs 20 punkti.

Tartu Ülikool lõpetas põhiturniiri teisel kohal 19 võidu ja 7 kaotusega, mis tähendab, et nemad pääsesid koos BC Kalev/Cramoga (25-1) otse poolfinaali. Neljanda koha saanud Valga-Valka (12-14) läheb veerandfinaalis vastamisi Pärnu Sadamaga (11-15).

Põhiturniirile tõmmatakse lõplikult joon alla homme, kui Raplas mängivad kohalik Rapla AVIS UTILITAS ja Tallinna Kalev/TLÜ, kes hakkavad omavahel madistama ka veerandfinaalis. Otseülekannet homsest mängust on võimalik jälgida nii Delfi TV kui TV6 vahendusel.