Avaveerandi võitis hästi alustanud TTÜ 24:19, tartlased tabasid mängust 16-st viskest vaid viis. Teist veerandaega alustas Tartu 16:4 vahespurdiga ja pääses poolajavileks juhtima 41:40. Tasavägise kolmanda perioodi lõpuks juhtis taas TTÜ ja seda 62:61.

Mängu saatus otsustati lõpuminuti keskel, kui Vytenis Cizauskas sai teesklemise eest ebasportliku vea, Sten Olmre tabas vabaviske ja Oliver Metsalu kahene tegi seisuks 83:79. Tartu viimase 33 sekundiga enam mängu päästa ei suutnudki.

Üleplatsimeheks tõusis Tanel Sokk 28 punktiga, TTÜ parimad olid Olmre 20 ning Toomas Raadik ja Matsalu võrdselt 16 silmaga.

Tartlased jätkavad kümne võidu ja kuue kaotusega teisel kohal, TTÜ on kolme võidu ja 13 kaotuse juures seitsmes.