Rapla võitis võõrsil TLÜ/Kalevi vastu avapoolaja koguni 44:25, kuid kolmanda veerandi lõpuks kahanes külaliste eduseis 58:49-le. Neljas veerand kuulus aga taas Raplale, kes vormistas võidu numbritega 80:61.

Võitjate parim oli Domagoj Bubalo 27 punkti ja 8 lauapalliga, kaksikduubli teinud William Artino arvele kogunes 19 silma ja 12 lauapalli. TLÜ/Kalevi poolel viskasid Johnny Berhanemeskel 17 ja Thomas Droney 14 punkti.

TÜ/Rock alistas täna võõral väljakul Valga/Valka Maks&Mooritsa 86:72. Juba avaveerandiga 14-punktise edu (22:8) saavutanud ja vastased mängu lõpuni turvalises kauguses hoidnud tartlaste tulemuslikumad olid Janar Talts 19 punkti ja 11 lauapalliga ning Brian Harper 18 silmaga. Valga poolel sai Jurijs Aleksejevs kirja 19 punkti.

Tabeliseis: 1. Kalev/Cramo 7-0, 2. Rapla 5-1, 3. Rock 8-2, 4. Pärnu Sadam 4-2, 4. Valga/Valka 4-5, 5. TLÜ/Kalev 3-5, 6. Rakvere Tarvas 1-4, 7. TTÜ 1-6, 8. Audentese SG/Noortekoondis 0-8.