Terve kohtumise vältel juhtrollis olnud Rapla võitis avaveerandi 22:16 ning kasvatas teisel neljandikul korraks eduseisu juba 16-punktiliseks (42:26). Avapoolaja lõpuks olid tablool Rapla edunumbrid 46:34.

Kolmandal veerandil mängupilt oluliselt ei muutunud ning Rapla säilitas veerandaja lõpuks turvalise eduseisu 69:53. Viimasel neljandikul suutis kodumeeskond vahet vähendada, ent kuuest punktist enam lähemale ei jõutud.

Thomas Van Der Mars viskas võitjate parimana 27 punkti (kahesed 12/17) ja hankis 13 lauapalli. Domen Bratoz panustas võitu 17 silma ning Martin Paasoja 14 punkti ja 8 resultatiivset söötu. Valga-Valkale tõid Sandis Silavs 20 ja Sandis Silavs 15 punkti.

Raplal on nüüd tabelis 4 võitu ja 1 kaotus, neljandal kohal asuval Valgal üks kaotus enam (Tabeliseis).

Valga alustas kodust hooaega võitudega TLÜ/Kalevi, Rakvere Tarva ja G4S/Noortemeeskonna üle, kuid kaotas siis võõrsil Tartu Ülikoolile. Raplal on veel kirjas ka (topelt)võit BC Kalev/Cramo ja Tarva üle, ainus kaotus on saadud TTÜ-lt.