Rapla võitis avaveerandi 15:12, kuid poolajavileks juhtis Pärnu 29:26 ja kolmanda perioodi lõpuks oli kodumeeskonna eduseis juba 56:47. Lõpuveerandi keskel jõudis Rapla veel kolme punkti kaugusele (56:59), ent lähemale nad enam ei pääsenudki.

Pärnu resultatiivsemad olid Siim-Markus Post ja Mihkel Kirves võrdselt 15 punktiga. Kirves võttis lisaks 12 lauapalli.

Dominique Hawkinsita mänginud Rapla suurim korvikütt oli Devonte Upson, kelle arvele kogunes 16 punkti ja 12 lauapalli. Kui Pärnu tegi täna 10 pallikaotust, siis Raplal kogunes neid lausa 22.

"See oli meie mäng. Täna meie surve kandis vilja. Nende pallikaotused tulid meie kaitse pealt," sõnas Pärnu peatreener Heiko Rannula. "Meil polnud midagi kaotada ja seda oli meie mängijate häälestatutest näha."

Rapla juhendaja Aivar Kuusmaa ei osanud öelda, kas Hawkins selles seerias veel mängib. "Jään sellele küsimusele vastuse võlgu. Peame nüüd hinge tõmbama ja vaatama, et järgmises mängus jälle selle surve alla ei jääks."

Avamängu Raplas oli Avis Utilitas võitnud 84:77. Seeria kolmas mäng on Raplas sel laupäeval.