Pärnu sai kohe alguses paremini minema ja võitis esimese veerandaja 23:12. Veerandaegade lõikes vahe pidevalt kasvas ning neljandal mänguperioodil läks seis väga ühepoolseks. Pärnu meeskonnale kolme kaotuse kõrvale esimene võit, igati teenitult.

Võitjate resultatiivseim oli 16 punktiga Siim-Markus Post, 13 punkti ja 11 lauapalli lisas Mihkel Kirves, 12 punkti Saimon Sutt. Käe said valgeks kõik 11 mängijat, kes väljakul käisid.

TTÜ resultatiivseim oli 12 punktiga Sten Olmre. Pärnu võitis ülisuurelt lauavõitluse 56-27, ründelauad 21-7.

Intervjuu TTÜ peatreeneri Rait Käbiniga:

Eelinfo:

Tallinna Tehnikaülikooli meeskonnal on kirjas üks võit ja üks kaotus. Suurelt jäädi võõrsil alla Valga-Valka/Maks&Mooritsale, kodus võideti ülisuurelt G4S Noorteliigat.

Pärnu Sadam on näidanud arengut ja paranevat mängu, kuid kirjas on paraku kolm nulli. Kodus kaotati esmalt kuue silmaga Tallinna Kalev/TLÜ-le ning hiljem viie punktiga Rapla AVIS Utilitasele - kaua kestnud eduseisust hoolimata. Tallinnas tunnistati BC Kalev/Cramo 16-punktilist paremust.

Mullu kohtusid meeskonnad KMLi raames koguni seitse korda. Kui põhiturniiril jäi Pärnu peale 3-1, siis play-offis lausa 3-0 (8, 9 ja 24 punktiga). Kokku niisiis 6-1. Kas jõudude vahekord on tänaseks muutunud?