Valga-Valka võitis avaveerandi 19:17, kuid teine periood kuulus külalistele - pikaks vaheajaks oli ees Pärnu 36:31. Rannar Raap oli toonud üleplatsimehena 12 punkti.

Kolmanda veerandi võitis omakorda Valga-Valka 17:9, pääsedes juhtima 48:45. Otsustav neljandik kujunes väga põnevaks ning lõpplahendus saabus alles lõpusekunditel, kui Karl-Johan Lips tabas raske kaugviske seisuks 64:60. Valgalased viimase 12 sekundiga korralikku rünnakut enam üles võtta ei suutnudki.

Raap tõi võitjatele 15 punkti, Saimon Sutt lisas 11 silma. Üldse tegid pärnakate poolel skoori kaheksa meest. Valga-Valka põhiraskust kandsid taas lätlased - Maris Ziedins viskas 15 ja Toms Leimanis 14 punkti.

Eelmisel teisipäeval alustas Pärnu play-off'i Valga-Valka vastu võõrsilvõiduga 93:85. Kolm päeva hiljem võttis omakorda Pärnus võidu Valga klubi tulemusega 89:85.