Kalev tegi otsustava vahespurdi viimase veerandi alguses, kui kümnepunktiline eduseis kasvatati nelja minuti jooksul 19-le silmale.

Lauavõitluse 40:23 võitnud kalevlaste tulemuslikum oli kaksikduubli teinud Thomas van der Mars 20 punkti ja 13 lauapalliga. Siim-Markus Post tõi pärnakate parimana 21 punkti, kuid viimasel veerandil jäi kuivale.

Kalev alustas koduväljakul kindlalt ja võitis avaveerandi 15 punktiga - 30:15. Poolajavileks suutis Pärnu vähendada vahe 38:47-le ja kolmanda veerandi lõpuks juhtis Kalev vaid 69:59, kuid kohe viimase perioodi alguses spurtisid tiitlikaitsjad eest.

Ka eelmised kaks mängu oli Kalev võitnud suurelt - avakohtumine võideti kodus 105:48, teine Pärnus 93:67.

Kalevi finaalivastane selgub paarist Tartu Ülikool - Rapla Avis Utilitas, mille kolmas matš on juba homme õhtul. Tartlased juhivad hetkel seeriat 2:0.