Terve kohtumise vältel juhtrollis olnud Valga-Valka võitis avaveerandi 19:16 ja sai poolajavileks eduseisu 45:37. Kolmanda perioodi lõpuks juhtisid külalised 67:60 ning viimase veerandi kolme minutiga kasvas nende eduseis juba 12-punktiliseks. Pärnu jõudis 26 sekundit enne lõpusireeni veel kolme punkti kaugusele (84:87), kuid Toms Leimanis realiseeris siis mõlemad vabavisked ja otsustas mängu saatuse.

Võitjate suurim korvikütt oli kuus kaugviset (10-st) tabanud lätlane Edgars Lasenbergs 28 punktiga. Seeria avamängus 28 punkti ja üheksa korvisööduga säranud Mihkel Kirves tõi täna Pärnu parimana 18 silma.

Kolme võiduni mängitava seeria kolmas matš peetakse esmaspäeval Valgas. Esimene kohtumine Valgas oli lõppenud Pärnu võiduga 93:85.