Kalev võitis Rakveres avaveerandi 26:22, poolajavileks olid tablool viiginumbrid 42:42. Kolmandal veerandajal suutsid kalevlased vahespurdi teha, mängides eduseisu kümnepunktiliseks. Kohe viimase neljandiku avaminutigas kärises vahe juba 16-punktiliseks (76:60) ning mäng oligi tehtud.

Kalevi parimad olid Rolands Freimanis 26 ja Gregor Arbet 23 punktiga. Josh Boone jäi täna pingile, sest juba lähiajal siirdub ta Moskva Himki ridadesse. Vaid seitsme mehega mänginud Tarva poolel viskas David Haughton 21 punkti ja võttis 8 lauapalli.

TLÜ/Kalev alistas täna võõrsil Valga-Valka/Maks&Mooritsa väga korviderohkes mängus 108:100. Kalevile tõi Dominykas Milka 33 punkti, Valgale Jurijs Aleksejevs 25 punkti.

Audentese SG/Noortekoondis kaotas päeva kolmandas mängus kodus Pärnu Sadamale 63:77.

Alexela KML-i liigatabelis jätkab BC Kalev/Cramo puhaste paberitega, olles saanud 17 võitu (Tabeliseis).