Rapla pani kohe avaveerandil suure viskekontserdi püsti - kodumeeskond tabas 10-st kaugviskest seitse ja pääses kümne minutiga juhtima 29:19. Kolm kolmest tabanud Sven Kaldre oli jõudnud juba 11 punktini.

Teine veerand kuulus 22:12 Pärnule ning poolajaks jõuti viigini 41:41. Teisel neljandikul sai kodumeeskond seitsmest kaugviskest sisse vaid ühe, nende pallikaotuste arv kasvas juba üheksale (Pärnul 4). Pärnakatel oli Siim Markus Post jõudnud juba 19 punktini.

Kolmanda veerandi lõpuks spurtis ette Rapla 62:55 ning otsustava perioodi keskpaigaks oli nende eduseis juba 11-punktiline (72:61). Pärnu võitles küll kõvasti, kuid lähemale viiest silmast (82:77) nad enam ei jõudnud.

Rapla resultatiivsemad olid Kaldre 21, Dominique Hawkins 19, Indrek Kajupank 15 ja Devonte Upson 12 punktiga. 12-st kaugviskest pooled tabanud Kaldre kogus ka kaheksa lauapalli ja viis tulemuslikku söötu. Gert Dorbek vigastas täna hüppeliigest.

Pärnu parim oli kaksikduubli teinud Post 27 silma ja 11 lauapalliga, Mihkel Kirves lisas 14 ja Nemanja Miljkovic 12 punkti.

Rapla mängis märksa meeskondlikumalt, teenides 21 resultatiivset söötu (Pärnu 14). Ka varumeeste panus oli kodumeeskonnal oluliselt suurem - punktid pingilt Raplale 37:13. Pärnu tabas täna vabaviskeid vaid 50%-liselt (11/22).

Seeria neljas lahing, mis jääks Rapla võidu korral ka viimaseks, peetakse teisipäeval Pärnus.