Rock võitis tasavägise avaveerandi 14:12. Teine veerandaeg kulges mõlemalt poolt suurte tõusude ja mõõnadega. Esmalt pääses Rock 9:0 vahespurdi järel juba 13 punktiga juhtima, ent sellele vastas TLÜ/Kalev 11:0 spurdiga ning seitsmendaks mänguminutiks jõudsid külalised ka viigini (29:29). Lõpuminuteid mängis taas kindlamalt Rock, kes sai poolajavileks eduseisu 37:29. Kalevlaste jaoks oli ohumärgiks, et 10 punkti toonud Johnny Berhanemeskelil oli juba neli viga.

Teine poolaeg algas Rocki 8:0 spurdiga ning kolmanda veerandi keskpaigaks kasvas kodumeeskonna eduseis korraks juba 21-punktiliseks (52:31). Neljandiku lõpuks oli Rocki edu 63:47. Ka viimane veerand ei pakkunud külalistele enam midagi rõõmustavat - visati vaid 9 punkti - ning Rock võttis seeria avamängus ülekaaluka võidu, 87:56.

Head visketabavust näidanud Rocki (kahesed 54% Kalevi 30% vastu) punktid jagunesid täna väga ühtlaselt. Viis meest tõid kahekohalise arvu punkte, neist resultatiivseimad olid Evaldas Žabas 19 ja Tanel Kurbas 14 silmaga. TLÜ/Kalevile tõi viie veaga välja langenud Berhanemeskel 26 minuti jooksul 19 punkti.

Seeria teine mäng on teisipäeval Tallinnas. Esmaspäeval alustavad teist poolfinaali Kalev/Cramo ja Rapla Avis.