Jüri spordihoones peetud mängu avaveerand oli väga korviderohke ja tasavägine ning lõppes Kalevi napis eduseisus 30:29. Ka teisel veerandil kumbki meeskond kaitsele väga suurt rõhku ei pannud ning kuigi TTÜ pääses korraks juba 9 punktiga juhtima, võitis ka avapoolaja Kalev/Cramo - 55:51.

Pingelise kolmanda veerandaja lõpuks olid tablool viiginumbrid 73:73. Viigiseis (79:79) oli veel ka kolm minutit enne lõpusireeni, kuid siis tabasid Sten-Timmu Sokk ja Demonte Harper kaugviske, vahe kärises kuuele punktile ning kalevlased enam edu käest ei andnud.

Kalevi resultatiivsemad olid Mark Tollefsen ja Harper võrdselt 18 punktiga, Erik Keedus lisas 15, Cedric Simmons 13 ja Rain Veideman 12 silma. TTÜ kontosse andsid suurima panuse 22 punkti visanud Sten Olmre ja 21 silma kogunud Toomas Raadik.

Kalev/Cramol on nüüd liigatabelis 15 võitu ja 3 kaotust, mis annavad Tartu Ülikooli (13-1) järel tabelis teise koha. TTÜ on Rapla (10-3) järel neljas 7 võidu ja 4 kaotusega (Tabeliseis).