Lauavõitluse koguni 46:28 võitnud Kalevi resultatiivsemad olid Rain Veideman 20, Shawn King 16 ja Rolands Freimanis 10 punktiga. King hankis ka 15 lauapalli. Balti liiga finaali kordusmänguks valmistuv Rock jättis täna nii Tanel Soku kui Janar Taltsi pingile, nende tulemuslikumaks tõusis Tanel Kurbas 18 punktiga. Tartlaste korvialust mängu nõrgestas ka põlvevigastust raviva Brian Harperi eemalejäämine.

Kalev võitis avaveerandi 22:18. Teist neljandikku alustas kodumeeskond 5:0 spurdiga ja juhtis 9 punktiga, kuid sealtmaalt Rocki mäng elavnes. Murdepunktiks olid Reinar Halliku kaks järjestikku kolmest, mis viisid Rocki ette 31:30. Avapoolaja võitis siiski Cramo 38:36.

Kolmas veerandaeg Rockile midagi rõõmustavat enam ei toonud. 3.48 enne perioodi lõppu juhtis Kalev 55:44 ning veerandi lõpuks kärises vahe 62:50-le. Kolmanda veerandaja lõpus sai Rocki pink ka tehnilise vea.

Viimase neljandiku keskpaigaks kasvatas Kalev eduseisu korraks juba 20-punktiliseks (76:56) ning hoidis seejärel turvalist vahet lõpuvileni. Meeskonnad kohtusid käesoleval hooajal juba viiendat korda ja Kalev juhib nüüd omavahelisi mänge 5:0.

Põhiturniiri täiseduga lõpetanud Cramo sai 32 võitu, teise koha kindlustanud TÜ/Rockil on 24 võitu ja 7 kaotust.

Kalev/Cramo tegi täna ajalugu, läbides Eesti liiga põhihooaja puhaste paberitega esimest korda viimase 20 aasta jooksul. Viimati tunnistas põhihooajal vaid võite 1995/96 hooajal BC Kalev, keda juhendas Jaak Salumets ja kuhu kuulusid mängijatena Martin Müürsepp, Gert Kullamäe, Margus Metstak, Rauno Pehka, Andre Pärn jt. Sisuliselt oli tegu Eesti koondisega, lisaks välismaalased Keith Hill (hooaja keskel lahkus) ja Terry Coner.