Kohtumist 8:0 spurdiga alustanud Kalev võitis avaveerandi 19:15, poolaja 32:25 ja kasvatas kolmanda veerandaja lõpuks eduseisu juba 58:41-le. Terve mängu juhtinud ja lauavõitlust 33:23 valitsenud kalevlaste suurimad korvikütid olid Rain Veideman 25 ja Rolands Freimanis 23 punktiga.

Rünnakul hätta jäänud Rockile tõid Evaldas Žabas 15 ning Tanel Sokk ja Gert Dorbek võrdselt 10 silma. Janar Talts piirdus samas vaid nelja ja alles lõpuveerandil skoori avanud Tanel Kurbas kahe punktiga.

Rock viskas mängu kuus esimest viset mööda ning jäi viiendaks minutiks juba 0:8 kaotusseisu. Tartlaste skoori avas Marek Doronin kaugviskest. Avaveerandi lõpuks Rock kosus ning esimene periood lõppes kalevlaste 19:15 eduseisus.

Teise veerandi alguses jõudis Rock Žabase ja Brian Harperi korvidest punkti kaugusele, kuid siis järgnes kodumeeskonna pikk mõõn, mille lõpuks oli Kalevi edu kasvanud 32:23-le. Korvidevaese veerandaja lõpuks juhtisid külalised 32:25. Kalev võitis avapoolajal lauavõitluse 19:16, pallikaotusi tegi Rock kaheksa ja Kalev kolm. Kaugviskeid olid mõlemad meeskonnad visanud kehvasti: Rock 12-st 2, Kalev 11-st 2.

Kolmandal veerandil pani Kalev viskekontserdi püsti ja kasvatas seitsmendaks minutiks eduseisu juba 20-punktiliseks (51:31). Neljandiku lõpuks oli Kalev tabanud 10-st kaugviskest kuus ning juhtis 58:41. Otsustaval neljandikul hoidis Kalev oma eduseisu kindlalt ja Rocki 12-st punktist enam lähemale ei lasknud.

Seeria viies mäng peetakse reedel Tallinnas.