Valga-Valka alustas mängu selgelt paremini ning juhtis kaheksandaks mänguminutiks 21:14. Siis ei saanud aga kodumeeskond enam ühtegi punkti ja veerand lõppes kalevlaste 23:21 juhtimisel. Teist neljandikku 6:0 vahespurdiga alustanud Valga-Valka võitis avapoolaja 38:31, kuid kolmanda veerandi lõpuks jõudis Kalev viigini 57:57.

Mäng püsis tasakaalus kuni lõpuveerandi viienda minutini, mil Kalev spurtis Sten-Timmu Soku kahe kaugviske abil kuue punktiga ette ning enam eduseisu käest ei andnud.

Kalevi poolel särasid kaks meest - Vitali Ljutõtš viskas 28 ja Demonte Harper 21 punkti. Kahekohalise punktisummani jõudis ka Mark Tollefsen, kes tõi 11 silma ja võttis 6 lauapalli.

Valga poolel oli tulemuslikum Kristo Saage 18 punktiga (kolmesed 4/11), Renato Lindmets lisas 15 ja Viljar Veski 13 silma.

Kalevil on nüüd tabelis 4 võitu ja 3 kaotust, Valgal 4 võitu ja 4 kaotust.