Avaveerandi järel 22:17 juhtima pääsenud Tartu sai poolajavileks eduseisu 40:28. Kolmanda veerandi lõpuks kasvas vahe juba 17-punktiliseks (63:46) ning kuigi otsustaval perioodil jõudsid külalised korraks veel kuue silma kaugusele, pööret mängu enam ei tulnud.

Janar Taltsita mänginud Tartu resultatiivsemad olid Kristjan Kitsing 21 ja Carl Engström 15 punktiga. Tanel Sokk lisas 10 silma ja kuus korvisöötu.

23-st kaugviskest vaid viis sisse saanud Rapla tulemuslikumaks tõusis Dominique Hawkins 18 punktiga. Kaksikduublini jõudnud Gert Dorbek viskas 13 punkti (sh kolmesed 1/8) ja võttis 10 lauda. Raplal oli täna puudu Nolan Cressler.

Turniiritabelis on Tartu 15 võidu ja seitsme kaotusega teisel kohal, Rapla (12-9) jätkab kolmandana. Kindel liider on Tallinna BC Kalev/Cramo (20-1).

Käimasoleva hooaja omavaheliste mängude seis räägib juba 5:1 Tartu kasuks. Sügisese esimese mängu suutis Rapla koduväljakul võita. Järgnevad matšid on kuulunud Tartule vastavalt 16, 11, 6, 29 ja täna 12 punktiga.