Aivar Kuusmaa hoolealused panid oma edule aluse juba avaveerandil, mis võideti 17:8. Poolajavileks juhtis Rapla 35:26 ja kolmanda veerandi lõpuks 60:44.

Domagoj Bubalo viskas täna 17 punkti ja võttis 7 lauapalli, Indrek Kajupank lisas Rapla kontosse 15 ja Devin Brooks 12 silma. Koguni 21 pallikaotust teinud Baronsi tulemuslikum oli Cliff Colimon 20 punktiga.

Kui Rapla on kuuest mängust võitnud neli, siis Läti liigas 3 võidu ja 9 kaotusega 10. kohal asuv Barons on saanud Balti liigas kuuest mängust vaid ühe võidu.

Teises tänases Eesti klubi osalusel toimunud mängus kaotas TTÜ Leedus Prienai Vytautasele 68:77. Toomas Raadik viskas 18 ja Mooses Kaja 11 punkti. Võiduta jätkaval TTÜ-l on tabelis seitse kaotust, täiseduga püsival Vytautasel seitse võitu.