Kohtumise avapoolaega domineeris Tartu: Tanel Soku viie tabava kaugviske ja 23 punkti toel võeti poolajaks sisse 20-punktiline eduseis, ent teisel poolajal suutis Rapla mängu tagasi murda ning vahe kohati vaid kolme punkti peale kahandada.

Sellest hoolimata kuulus mängulõpp ikkagi tartlastele, kes said lõpuks kirja magusa 75:63 võidu.

Tartlaste ridades kogus Sokk lõpuks 27 punkti, Carl Engström lisas 16 ja Julius Kazakauskas 14 silma. Rapla resultatiivseim oli Dominique Hawkins 15 punktiga, Nolan Cressler lisas 14 ja Devonte Upson 13 punkti.

Kohtumine täispikkuses:

Tegemist on mulluse poolfinaali kordusmänguga. Eelmisel aastal sai Rapla hoolimata sellest, et põhiturniiril jäädi tartlastele mängudega 0:3 alla, poolfinaalis 3:1 võidu.

Sel hooajal on omavaheliste mängude seis Tartu kasuks 3:1. Rapla võitis esimese mängu kodus 84:78, kuid järgmised kaks kuulusid selgelt Tartule vastavalt 11, 16 ja 12 punktiga.

Rapla pidi veerandfinaalis nägema kurja vaeva Tallinna Kalev/TLÜ-ga, kes alistati mängudega 3:2. Tartu Ülikool pääses poolfinaali otse põhiturniiri teise kohaga.