Rakvere võitis avapoolaja 43:39, kuid jäi kolmandal veerandil hetkeks juba seitsmepunktilisse kaotusseisu, 59:66. Viimasel veerandil pani Tarvas püsti imelise viskekontserdi ning pootleist minutit enne lõppu mindi omakorda juhtima 83:76. Mängu lõpetas aga 8:0 spurdiga Valga, kes võttis ka ühepunktilise võidu. Kohtumise viimasel rünnakul eksis seejuures Rakvere tagamängija Mario Paiste raskel lähiviskel.

Võitjate parim oli Kristaps Kanbergs 17 punktiga, eestlastest oli 15 silmaga nende resultatiivseim Renato Lindmets. Alles teise mängu pärast põlvevigastust teinud Timo Eichfuss oli täna kindel üleplatsimees, kogudes Rakvere poolel 24 punkti ja 13 lauapalli. Rakvere mängu hoidsidki ülevad sisuliselt vaid eestlased: Oliver Metsalu lisas 17 ning Siim-Markus Post 16 punkti. Meeskonna ainus leegionär Marcus Bird viskas 14 silma.

Valgal on pärast tänast kirjas kahest mängust kaks võitu, Rakverel üks võit ja kaotus.