Rapla jaoks oli koduliigas tegemist seitsmenda järjestikuse võiduga. Pärnu, vastupidiselt, kaotas juba viienda järjestikuse mängu.

Pärnu alustas kohtumist veidi paremini, võites avaveerandi 22:17. Teise veerandi alguses kasvatas kodumeeskond vahe veel korra kaheksale, kuid seejärel tegid raplakad 16:1 vahespurdi ning võitsid poolaja 35:29.

Edasi liikuski mäng Rapla dikteerimisel. Kolm minutit enne lõppu jõudis Pärnu veel punkti kaugusele, 65:66, kuid Rait-Riivo Laane, Ernestas Ezerskise ja Domagoj Bubalo tegutsemine tõi Rapla meeskonnale võidu.

Laane arvele jäi kohtumises 23 punkti, 4 lauda, 6 söötu ja 2 vaheltlõiget. Bubalo lisas 21 punkti ja 8 lauapalli. Pärnu parim oli 20 punktiga Sandis Silavs.

Rapla on hetkel 14 võidu ja 6 kaotusega kolmandal kohal, Pärnu (9-13) on kuues (Tabeliseis).