Tänase mängu kolm esimest veerandit olid väga tasavägised. Kui avaveerandi järel pääses juhtima Kalev 19:16, siis poolajaks oli napilt ees Tartu 43:41 ja kolmanda neljandiku lõpuks uuesti Kalev numbritega 66:62. Lõpuveerandi esimese kolme ja poole minutiga kasvatas Kalev 7:0 vahespurdi abil edubnumbrid 11-le (73:62). Tartu vastas sellele küll omapoolse 8:0 spurdiga, kuid koheselt tabasid Gregor Arbet ja Demonte Harper kaugviske ning Kalev enam üheksapunktilist edu käest ei andnud.

Kalevi parimad olid Harper 22, Rain Veideman 13 ning Erik Keedus ja Cedric Simmons võrdselt 11 punktiga. Kalevlastest oluliselt kehvemat visketabavust näidanud Tartu resultatiivseim oli Janari Jõesaar 15 silmaga.

Võiduprotsendi alusel juhib meistrivõistlusi endiselt Tartu meeskond, kellel on tabelis 13 võitu ja 2 kaotust. Kalevil on teisena kirjas 16 võitu ja 3 kaotust (Tabeliseis).

Meistriliigas kohtusid Eesti kaks paremat meeskonda viimati 1. detsembril, kui Kalev sai kodus 86:63 võidu. Hooaja avamängus 12. oktoobril oli aga Tartu kodus parem numbritega 77:76.