Poolfinaalis kohtub Tallinna Kalev TÜ/Rockiga.

Teisel veerandajal korraks ise 10 punktiga juhtinud Tallinna Kalev leidis end kolmandal veerandajal isegi 11-punktilisest kaotusseisust, ent ronis mängu tagasi 10:0 spurdi abil.

30 sekundit enne lõppu juhtis Kalev juba kindlalt kaheksa punktiga, ent viskas siis järjest mööda kuus vabaviset, neist viimased Kaido Saksa käe läbi neli sekundit enne lõppu. TTÜ enam korraliku viskeni siiski ei jõudnud.

Võitjatele tõi Reimo Tamm 15, Mario Paiste 14, Kaido Saks 12 ja Raido Roos 11 punkti, kaotajatele Kiur Akenpärg 13 ja Erik Keedus 10 punkti.

Tallinna Kalev pääses viimati meistriliiga poolfinaali kuus aastat tagasi, tollal BC Pirita nime all.

Meistriliiga poolfinaalid algavad järgmisel teisipäeval BC Kalev/Cramo ja Rakvere Tarvase kohtumisega Tallinnas. Kolmapäeval võõrustab Rock esimeses poolfinaalkohtumises Tallinna Kalevit.