Kalevlased kaotasid avaveerandi 17:20 ja esimese poolaja 38:41. Kolmanda neljandiku lõpuks oli kodumeeskonna eduseis 59:55, kuid seitse minutit enne lõppu jõudsid kalevlased järele ja läksid kohe ka oma teed.

Kalevi parim oli Isaiah Briscoe, kes viskas 26 punkti. Branko Mirkovic lisas 15 silma. Pärnu resultatiivseimad olid 19 punkti visanud Mihkel Kirves ja Siim-Markus Post.

Korra olid meeskonnad sel hooajal juba kohtunud, kui oktoobri algul Tallinnas võitis Kalev 88:72.

Cramo jätkab koduses liigas täisedu seitsme võiduga, Pärnul on nüüd kirjas kolm võitu ja kuus kaotust.

Juba esmaspäeval mängib Kalev/Cramo võõrsil Euroopa klubikorvpalli hiiu Moskva CSKA-ga, tegemist mõistagi VTB Ühisliiga kohtumisega.