Rapla võitis poolaja 10 punktiga, kuid Valga kolmandal veerandajal tehtud 18:8 vahespurt tõi tabloole viimase neljandiku alguseks 47:47 viigiseisu. Viimast veerandit alustas aga selgelt paremini Rapla võistkond, saavutades minut enne lõppu kaheksapunktilise edu. Seda vahet hoolimata lõpuminutite vigadetrallist Valgal enam tagasi teha ei õnnestunudki ning Rapla võttis neljapunktilise võidu.

Rapla parimana viskas Domagoj Bubalo 20 punkti, Martin Paasoja lisas 14 silma ja korjas 9 lauapalli, Rait Keerles tegi kaksikduubli 10 punkti ja 10 lauaga. Valga edukaimad olid Reinis Strupovics 18 ning Jurijs Aleksejevs ja Kristo Saage 11 punktiga.

Kolme võiduni peetavat seeriat juhib nüüd teise võidu järjest võtnud Rapla 2:1. Seeria neljas kohtumine peetakse laupäeval kell 17 Valgas.