Tarvas ei saanudki lõpuni õieti Kalevi spordihallis mängu käima. Avaveerand kaotati 13:14, teisel veerandil kasvas Kalevi edu ka 11-le, kuid poolajaks vähenes see 35:32-le.

Kalev haaras kohtumises selge liidrirolli kolmandal veerandajal, kasvatades edu lausa 20-punktiliseks ja enam tagasi ei vaadanud.

Suure panuse võitu tegi Asenso Ampim, kes tõi uhked 27 punkti, 9 lauapalli ja 4 söötu. Suurepärase mängu teinud Reimo Tamm lisas 28 punkti. Kaotajate parim oli Giedrius Gustas 16 punktiga.

Mängu eel:
Turniiritabelis kolmandat kohta hoidev Tarvas ning kuuendal positsioonil olev Tallinna Kalev on sellel hooajal kohtunud kokku neli korda. Alexela KML mängudes on kahel korral peale jäänud Tarvas. Balti liigas jäi alagrupimängudes omavaheline seis 1-1, korvide vahe oli napilt Tarva kasuks (+2).

Põhiturniiri kolmas ja kuues lähevad vastamisi ka veerandfinaalis, hetkeseisuga tundub Rakvere Tarva kolmas koht kindel, Tallinna Kalevi kuues koht võib aga muutuda, sest vahed teiste meeskondadega on väiksed.

Mängu kommenteerivad Delfi TV-s Karl Rinaldo ja Rauno Pehka.
Omavahelised mängud meistriliigas: 2-0 Tarvale

18.10 Rakvere Tarvas - Tallinna Kalev 81:59
16.11 Tallinna Kalev - Rakvere Tarvas 64:109

Balti liigas: 1-1

2.11 Rakvere Tarvas - Tallinna Kalev 81:77
5.01 Tallinna Kalev - Rakvere Tarvas 75:73